Людям з порушення зору Звичайна версія

ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ ПАТ "АКТАБАНК"

14.01.2015

У зв’язку з закінченням терміну дії тимчасової адміністрації у ПАТ "АКТАБАНК" та з огляду на затверджений планом врегулювання найменш витратний спосіб виведення неплатоспроможного ПАТ "АКТАБАНК" з ринку - ліквідація неплатоспроможного банку з відшкодуванням з боку Фонду коштів за вкладами фізичних осіб, Фонд звернувся до Національного банку України з пропозицією про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "АКТАБАНК".

З огляду на необхідність завершення Фондом повного технологічного циклу формування переліку вкладників, які мають право на відшкодування в період ліквідації банку, з 15.01.2015 будуть призупинені виплати коштів вкладникам ПАТ "АКТАБАНК" через установи ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ".

Водночас, повідомляємо, що виплати коштів вкладникам ПАТ "АКТАБАНК" поновляться не пізніше семи днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку, встановленого Національним банком України, і здійснюватимуться вкладникам незалежно від строку завершення дії договору.

Інформацію про дату початку виплат та банк-агент Фонду буде оголошено на офіційному сайті Фонду -www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ "АКТАБАНК" - www.aktabank.com, а також буде опубліковано в газеті "Голос України".

Довідкова інформація за телефоном у Фонді: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні) та ПАТ "АКТАБАНК": 0 (800) 300-507, 0 (56) 790-50-70.